Návody.rypo.sk

Odvírenie

Jedným z načastejších problémov bežných používateľov počítačov sú vírusy. Často bývajú zavírené aj počítače, ktoré majú nainštalované antivírové programy (väčšinou neaktualizované). Zabezpečíme odstránenie škodlivého softvéru tak, aby ste neprišli o svoje dôležité dáta (fotky, dokumenty a pod.).

Navzdory zaužívanej predstave, vo väčšine prípadov pre odstránenie vírusov netreba reinštaláciu operačného systému. Ak to bude možné, vykonáme odstránenie vírusov z PC bez zásahov do operačného systému a v počítači tak ostanú pôvodné programy a dáta.

Ak bude nutná reinštalácia systému (napr. pri poškodení jeho súčasti vírusom), zálohujeme dáta, preinštalujeme systém a dáta obnovíme. Budeme sa snažiť vrátiť počítač do pôvodného stavu.

Odstraňujeme všetky typy malware (vírusy, trójske kone, spyware a adware), využívame metódy manuálneho odstránenia, ale aj certifikovaný softvér.

Najčastejšie zásahy spojené s odvírením

  • odstránenie vírusov parazitujúcich na vašom Facebook účte
  • vyčistenie USB kľúčov
  • odvírenie samotnej pamäte počítača od rezidentne spustených trojanov
  • odstránenie populárneho vírusu ministerstvo vnútra, polícia sr
  • „odvírenie“ prehliadačov Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer (odstránenie parazitických toolbarov a iných rozšírení)

Vyriešime vaše problémy s počítačom, či so sieťou.
Zistite ceny a objednajte si servis
alebo si
Facebook Rypo.sk pozrite náš Facebook.